תפיסת העולם שלנו

שביל הפרישה

בניית האני החדש
בגיל השלישי

נתיב הכסף

מיקסום הפן הכלכלי
פיננסי לאחר פרישה

עניין של זמן

בניית המערך לניהול זמן
לאחר פרישה

משפחתולוגיה

המעגל המשפחתי
בפרישה

הפרלמנט

מערכים חברתיים
לאחר פרישה

אודותינו

דף הבית » אודותינו

הסיפור מאחורי הקמת נתיבי פרישה,

השינויים הדמוגרפיים הפיזיולוגיים הקורים בשנים האחרונות, יוצרים מציאות של עולם חדש וייחודי של פרישה מעבודה.

המושג "פרישה" הומצא ע"י הקנצלר הפרוסי ביסמארק בשנת 1873. אז, תוחלת החיים הייתה 50 וגיל הפרישה 65. היום גיל הפרישה 67 ותוחלת החיים 82+ ותוחלת החיים לפורשים, אף גבוהה מזה.

צחי קלנר, מומחה בכלכלת פרישה וד"ר רון ברגר, מומחה בהשקעות – הקימו את "ניבי פרישה", על מנת להביא פתרונות עכשוויים ומעודכנים לעולם הפרישה החדש.

צחי הוא ממובילי תחום ליווי ואימון פורשים בתהליכי פרישה מרצון ושלא מרצון. ניסיונו מלמד כי עולם הפרישה כולל בתוכו שינויים מהותיים בתחום האישי, המשפחתי, החברתי. כמו גם בתחום הכלכלי ובעולם הפנאי של הפורשים. חברת נתיבי פרישה הוקמה במטרה לתת מענה הוליסטי לצורך גובר של אוכלוסיית הפורשים בישראל (מסיימי עבודה מרצון או מכורח נסיבות).

יחד עם הצוות המקצועי שלנו, זיהינו את האתגר העצום במתן מענה לצרכים החדשים שהעידן החדש מביא עמו לתחום הפרישה. הקמנו את חברת נתיבי פרישה כדי לחשוב בשבילכם ואיתכם, מראש, על כל מה שצפוי לקרות בעתיד שלכם כפורשים. לבחון את מצבכם מהיום ולעוד שנים רבות ולתת לכם פתרונות וכלים, כשאתם בריאים ושקולים להחליט איך יראו חייכם בעת הפרישה.

החיים דינאמיים והם מביאים לפתחנו התמודדויות שלא חשבנו עליהם. 

נתיבי פרישה, היא הדרך שלנו לתת לכם את התשובות המקצועיות לתרחישים לא צפויים. כי אף פעם אין לדעת מה יהיה, אבל, אפשר ורצוי להיות מוכנים לבלתי צפוי.

דילוג לתוכן