לך הפורש

דף הבית » הכנה לפרישה » לך הפורש

שלום לך,

אתה עומד בפני פרישה והראש שלך עמוס בהמון שאלות ותהיות.
אנחנו כאן לסייע לך לצאת לפרישה בצורה הנוחה והמיטבית עבורך.
המון דברים ישתנו בחייך ואנו נשמח ללוות אותך ולהקל עליך את ההתמודדות עם השינוי.

מהבחינה הכלכלית, זה הזמן להכיר את המקורות הכספיים שלך ולהגדיר מה הם הצרכים החדשים לקבל החלטות נבונות ולמקסם את רמת החיים העתידית שלכם בפרישה.  הכרות עם מערך ההשקעות, החסכונות והביטוחים שלכם, סוגיות המס ומרכיב הביטוח, מענקי פרישה ופנסיה ועוד. מחשבים מסלול להגשמת יעדים כלכליים אישיים ומשפחתיים בתקופת הפרישה.

מהבחינה האישית, תהליך הפרישה מעורר את הפחד מהשינוי, מהמוכר והידוע אל הלא נודע.  תחושת ירידת ערך אישי (אני לא רלוונטי, יש לי תחליף, מי ומה אני עכשיו? ועוד). אנו רואים בפרישה הזדמנות למשהו חדש. זמן להיות מי שאתה, מי שתמיד רצית להיות. חישוב מסלול ליצירת משמעות נוספת בפרישה.

מבחינת הזמן, פרישה מעבודה מעניקה זמן פנוי למכביר. החלק העיקרי של היום מתפנה ובמקום לצאת לעבודה נפער חלל שצריך למלא. חשבו מסלול לחשיבה ובדיקה של כל הדברים שבעבר לא התפניתם אליהם.

מבחינת המשפחה, השינוי האישי שלך משפיע על המשפחה ובן/בת הזוג ונדרשת התאמה למציאות החדשה. זה הזמן לסלול מסלול להליכה משותפת.

מבחינת החבר'ה, פרישה מעבודה היא פרישה מאחד ממעגלי השייכות שלנו. החברים לעבודה שהפכו לחברים לחיים, מה יהיה איתם? איפה אמצא חברים חדשים? האם אשאר לבד? בואו נגדיר מסלול לחברויות שלנו בהתאם לשינוי ולמה שאנו רוצים בחיינו עכשיו.

דילוג לתוכן